Menu

Kompletní zpravodajství

Deník

Nastavení

 • Muž spadl z kola a skončil ve vodě. Vážně se zranil

  Vážným zraněním skončila sobotní jízda na kole pro staršího muže ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Ten před devátou hodinou večer upadl a skončil ve vodě.

 • Brexit bez dohody? Londýn nezaplatí stanovených 39 miliard, ale jen devět

  Pokud nebude Evropská unie souhlasit se změnami dohody o odchodu Británie, Londýn v rámci vyrovnání s EU nezaplatí stanovených 39 miliard liber (1,1 bilionu Kč), ale pouze devět miliard liber. Britský premiér Boris Johnson to dnes hodlá sdělit představitelům Evropské unie, uvedl britský portál MailOnline.

 • Staré ostatky a torzo kostela. Podzemí karlovarského chrámu vydalo své poklady

  Historické poklady nalezli při rozsáhlé opravě Moravské a Hynaisovy ulice archeologové karlovarského muzea. Obě komunikace se totiž nacházejí poblíž chrámu sv. Máří Magdalény v samém centru lázeňské zóny. Unikátní lokalita tak mohla vydat cenné svědectví z doby, kdy zde ještě kostel sv. Maří Magdalény postavený v roce 1732 až 1736 podle plánů Kiliána Ignáce Dientzenhofera nestál.

 • Z těch fotek jde hrůza. Ostatný drát na Pražském hradě záhy zmizel

  Bezpečnostních opatření v areálu Pražského hradu během prezidenství Miloše Zemana přibývá. Kvůli rekonstrukci jsou v letní turistické sezoně nepřístupné Jižní zahrady i Jelení příkop. Zemanovo sídlo střeží vojáci se samopaly, návštěvníky čekají dlouhé fronty při policejních kontrolách. Krátce obehnal plot Pražské hradu také ostnatý drát.

 • Města hyzdí vraky, boj s nimi je složitý

  Společně s neustálým růstem automobilové dopravy roste ve městech i počet autovraků. Tento fenomén se nevyhýbá ani městům ve východních Čechách. Radnice v Pardubicích či v Hradci Králové přiznávají, že je pro ně boj s vraky nikdy nekončící a velmi obtížný.

 • Zkoušky supervelkého raketometu se účastnil i Kim. Trump: Uvidíme, co se stane

  Na sobotní zkoušku "supervelkého vícenásobného raketometu", o kterém už dříve informovala jihokorejská armáda, dohlížel osobně vůdce KLDR Kim Čong-un. Oznámila to dnes severokorejská tisková agentura KCNA.

Sportovní noviny

Nastavení

Idnes

Nastavení

 • Pesticidy jim nesmrdí, ale hnůj ano. Lidé si odvykli, říká biofarmář

  Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, půl roku strávil na studiích v Anglii. Přesto místo obleku a kravaty obléká sedmadvacetiletý Petr Marek každý den nejčastěji holínky, tričko a pracovní kalhoty. Přednost dal totiž práci na malé biofarmě, kterou před lety založil jeho otec v Častoníně na Pelhřimovsku. Další články k tématu: Skleník velký jako pět fotbalových hřišť bude dodávat rajčata celý rok Místo strojů ovce a krávy. Sdružení vrací do krajiny hospodářská zvířata

 • Stoupání po Masarykově horské silnici připomíná víc Alpy než Krkonoše

  Budování vojenského opevnění proti Hitlerovi na Labské louce v Krkonoších si vynutilo stavbu přes dvacet kilometrů dlouhé silnice. Dnes Masarykova horská silnice vede ke sjezdovkám na Horních Mísečkách a zaujme náročným stoupáním. Představuje ji 8. díl seriálu o krkonošských stezkách. Další články k tématu: Slalom mezi vodopády v údolí Bílého Labe stoupá k vrcholům Krkonoš U zrodu stezky z Jilemnice k prameni Labe stál otec turistiky Jan Buchar Uhelnou stezkou v Krkonoších odešel Komenský do exilu, aniž to tušil Z Velké Úpy vede cesta horských nosičů, lopotili se s pivem na Sněžku Cestu z Rezku na Dvoračky postavil hrabě Harrach kvůli exkurzi lesníků Vojenskou cestou vozili na Rýchory materiál na bunkry, těžili tu zlato Starobylá stezka přes krkonošské Strážné byla zkratkou do Slezska

 • Policisté v Liberci dopadli muže, který vyhrožoval bombou. K činu se přiznal

  Sedmnáctiletý mladík v sobotu telefonoval na tísňové linky, že se v libereckém obchodním centru nachází bomba. Po jeho evakuaci se žádná nenašla a mladíka za hodinu dopadla policie. K telefonátu se přiznal, teď mu hrozí vězení i to, že bude muset platit ušlé zisky obchodníků. Další články k tématu: Muž chtěl zpátky do vězení, z telefonního automatu tak vyhrožoval bombou VŠE chce po anonymovi, co vyhrožuje bombou, statisíce. Pokud ho dopadnou Deset milionů, nebo to bouchne. Vyděrač nákupního centra Anděl dostal 6 let

 • Ovzduší prospívá vítr, letadla znečišťují méně než auta, říkají meteorologové

  Povinná obměna technologií a domácích kotlů by v Česku měla přinést výrazné zlepšení kvality ovzduší, věří Pavel Machálek. S emisemi skleníkových plynů je to však horší. „Kvůli kůrovci ubývá lesů, které by pohlcovaly oxid uhličitý,“ varuje Eva Krtková. Oba vědci pracují v úseku kvality ovzduší Českého hydrometeorologického ústavu. Další články k tématu: PŘEHLEDNĚ: Boj se skleníkovými plyny. Česko čeká výrazné osekávání emisí Emisní limity nás ničí, úpí automobilky pod tlakem elektromobility Aerolinky neomezují emise a neplní klimatické cíle, upozorňuje studie Polovina evropských firem neřeší snižování emisí, i když je ohrožují

 • Auto na Klatovsku narazilo do skály a sjelo do potoka, spolujezdec zemřel

  Jeden člověk zemřel a čtyři lidé utrpěli zranění při noční nehodě osobního auta nedaleko Kokšína na Klatovsku. V autě cestovalo pět lidí, všichni cizinci. Další články k tématu: Pochod homosexuálů a leseb Plzní narušili odpůrci, rozehnali je policisté Policisté vyřešili záhadnou nehodu u Plas, auto srazil ze silnice kamion K nehodě na Vsetínsku vzlétly dva vrtulníky. Na místě zemřel řidič auta

 • Vlivný muž chtěl dům v přírodním parku. Úředníci odmítli, stavba začala načerno

  Postavit si dům v přírodním parku? Bez problémů. Alespoň tak to zatím vypadá v Dolním Poohří u severočeské Budyně nad Ohří. Už několik týdnů tu roste dům, na který neexistuje vydané stavební povolení. A to hned vedle rybníka, který patří vlivnému podnikateli. Úřady zatím nemají jak stavbu zastavit, ve hře ale může být dodatečné stavební povolení. Další články k tématu: Z CHKO mizí první maringotky, jimiž lidé roky obcházeli zákaz stavby chat V rekreační oblasti roste rozlehlé sídlo. Část je černá stavba, tvrdí úřady Soud potrestal úředníky za legalizaci apartmánů ve Špindlerově Mlýně

Koule

Nastavení

Televizní program

další programy
Zobrazit všechny Vaše programy

Kurzovní lístek

další měny
Reklama
Zavřít reklamu

Dopravní informace

Nastavení

 • na silnici třídy I u obce Borek okres České Budějovice: Nehody

  nehoda probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí jízdní pruh uzavřen; Od 25.8.2019 10:50 do 14:55; na silnici třídy I u obce Borek okres České Budějovice; nehoda; probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí; jízdní pruh uzavřen; Havárie OA, se zraněním osoby, na místě zasahují složky IZS.

 • na silnici 44 u obce Mohelnice okres Šumperk: Nehody

  nehoda havarované vozidlo překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Od 25.8.2019 11:10 do 12:10; na silnici 44 u obce Mohelnice okres Šumperk; nehoda; 2 havarovaná vozidla; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Na místo jede PČR.

 • v ulici Křivoklátská v obci Nižbor okres Beroun: Nehody

  nehoda probíhá vyšetřování nehody překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Od 25.8.2019 11:15 do 14:20; v ulici Křivoklátská v obci Nižbor okres Beroun; nehoda; probíhá vyšetřování nehody; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; 2 x OA, se zraněním osoby, na místě zasahují složky IZS.

 • v ulici Zoubkova v obci Praha; u č.p. 1231/4: Nehody

  nehoda havarované vozidlo překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Od 25.8.2019 11:25 do 13:30; v ulici Zoubkova v obci Praha; u č.p. 1231/4; nehoda; 2 havarovaná vozidla; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Bez zranění osob.

 • v ulici Novoměstská v obci Sobotka okres Jičín , délka 20m: Nehody

  nehoda havarované vozidlo překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Od 25.8.2019 11:35 do 13:40; v ulici Novoměstská v obci Sobotka okres Jičín , délka 20m; nehoda; havarované vozidlo; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Bez zranění osob.

 • na silnici 01945 u obce Vyskytná nad Jihlavou okres Jihlava: Nehody

  nehoda havarované vozidlo překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Od 25.8.2019 11:35 do 12:40; na silnici 01945 u obce Vyskytná nad Jihlavou okres Jihlava; nehoda; havarované vozidlo; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; Na místo jede PČR.

 • Dnes slaví svátek Radim
 • Zítra slaví svátek Luděk

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace