Nabídka práce Operátor/ka ve výrobě - Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm

Zavřít reklamu

z: 10.5.2017; a: 12.12.2018
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

podmínkou pro přijetí je úspěšné zvládnutí testů zručnosti!!!
náplň práce: osazování, vizuání kontrola, montáž a testování řídících jednotek;
požadujeme: manuální zručnost,chuť pracovat, zodpovědnost,smysl pro týmovou práci,časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu;
nabízíme: příspěvek na dopravu a na rekreaci pro děti, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění; v případě zájmu kontaktujte p. Brezinovou telefonicky, emailem nebo osobně na adrese pracoviště

Informace o pozici

Zaměstnavatel: Continental Automotive Czech Republic s.r.o. - Frenštát pod Radhoštěm

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: od 15 048 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Začátek pracovního poměru: 21. Leden 2019

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Nepřetržitý provoz

Kontaktní osoba: Simona Brezinová
simona.brezinova@continental-corporation.com

Adresa pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm 1713 , 744 01 , Frenštát pod Radhoštěm