Nabídka práce nástrojař - MEVA a.s.

Zavřít reklamu

Náplň práce:
o montáž, demontáž, údržba a oprava nástrojů
o úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání
o zkoušky nástrojů v dílně i ve výrobě
Požadujeme:
o vyučení ve strojírenském oboru nástrojař, popř. strojní zámečník
o pečlivost a manuální zručnost
smysl pro detail, samostatnost
Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní odměny, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, další zaměstnanecké benefity, po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, možnost dalšího karierního růstu.
První kontakt e-mailem: zaslat životopis, telefonicky nebo osobně na personálním útvaru.

Informace o pozici

Zaměstnavatel: MEVA a.s.

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: 25 000 - 32 000 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Začátek pracovního poměru: 14. Srpen 2019

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Marcela Hadravová
hadravova.marcela@meva.eu

Adresa pracoviště: Roudnice nad Labem 632 , 413 01 , Roudnice nad Labem