Nabídka práce *Pomocný dělník - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků - SKS Business Unit s.r.o. - pracoviště SYRMEX, Osek nad Bečvou

Zavřít reklamu

Náplň práce:
pomocné práce ve výrobě sýrů

Požadavky:
fyzická zdatnost a vytrvalost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: agentura@sksbu.cz;
- osobně na adrese kanceláře SKS Business unit s.r.o., Jiráskova 116, 753 01 Hranice - pan Tomáš Hampl

Místo výkonu práce: SKS Business Unit s.r.o. - pracoviště SYRMEX, Osek nad Bečvou č.p. 411, 751 22 Osek nad Bečvou

Informace o pozici

Zaměstnavatel: SKS Business Unit s.r.o. - pracoviště SYRMEX, Osek nad Bečvou

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: od 13 500 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Začátek pracovního poměru: 5. Květen 2019

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Třísměnný provoz

Kontaktní osoba: Jakub Horák
agentura@sksbu.cz

Adresa pracoviště: Osek nad Bečvou 411 , 751 22 , Osek nad Bečvou