Nabídka práce INŽENÝR KVALITY - Sigmaplast a.s.

Zavřít reklamu

Je nám líto

Tato pracovní nabídka již není aktuální

Náplň práce:
- inženýr zákaznické podpory
- spolupráce s projektovým týmem, schvalování dílů
- řešení zákaznických požadavků a neshod
- aktivní účast při zákaznických auditech
- interní auditování
Profil kandidáta:
- SŠ/VŠ technického směru
- aktivní znalost AJ
- praxe 2 roky v automotive na pozici v kvalitě výhodou
- zkušenost s audity výhodou
- výborné komunikační schopnosti - denní kontakt se zákazníky
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody
- jazykové kurzy
- vzdělávání formou doplňkových školení
- příspěvek na stravování, pružná pracovní doba
Životopis zasílejte na email: lucie.foltmanova@sigmaplast.cz

Informace o pozici

Zaměstnavatel: Sigmaplast a.s.

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: od 30 000 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Začátek pracovního poměru: 28. Květen 2019

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Lucie Foltmanová
lucie.foltmanova@sigmaplast.cz

Adresa pracoviště: Liberec XXIII-Doubí 595 , 463 12 , Liberec