Nabídka práce Skladník/ce - přípravář/ka expedice objednávek eshopu - DOMYS spol. s r.o. - Nasavrky

Zavřít reklamu

Je nám líto

Tato pracovní nabídka již není aktuální

Místo výkonu práce: Nasavrky - Slatiňanská 268
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava a kompletace objednávek pro expedici a osobní odběr. Evidence skladových zásob.
POŽADAVKY: Aktivní přístup, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, trestní bezúhonnost, základy PC (není podmínkou)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajištěno podnikové stravování, individuální přístup, možnost úpravy pracovní doby, stabilní firma s historií, po zapracování doba neurčitá.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese

Informace o pozici

Zaměstnavatel: DOMYS spol. s r.o. - Nasavrky

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: od 15 000 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek , Dohoda o provedení práce

Začátek pracovního poměru: 1. Červen 2019

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Václav Šmejkal
info@domys-eshop.cz

Adresa pracoviště: Nasavrky 268 , 538 25 , Nasavrky