Nabídka práce Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - Almax Work - Holding družstvo

Zavřít reklamu

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
Náplň práce: Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, míšení a jinému zpracování potravin, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy
Kontakt telefonicky Po - Pá 8:00 - 17:00, emailem, osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň v Po-Pá od 8:00 do 17:00

Informace o pozici

Zaměstnavatel: Almax Work - Holding družstvo

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: od 13 350 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Začátek pracovního poměru: 22. Srpen 2019

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Třísměnný provoz

Kontaktní osoba: Ivana Kopecká
Ivana.Kopecka@almaxwork.cz

Adresa pracoviště: Nové Město 1071 , 110 00 , Praha