Nabídka práce Obsluha ostatních strojů a zařízení na výr., zprac., uchování potravin - Taaffeit Corparation s.r.o. - Crocodille ČR spol. s r.o.

Zavřít reklamu

90 denní zaměstnání

První kontakt:
Yakovleva Maria, tel.: 774 634 459, Po - Pá 9 - 18 hod,
e-mail: office.taafeit@post.cz.

Náplň práce:
Sledování průmyslových strojů a zařízení na zpracování nebo výrobu potravin a příbuzných výrobků, pomocné práce ve výrobě, úklid pracovišť, odstraňování různých překážek.

Požadavky:
Časová přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, fyzická zdatnost, odpovědnost.

Zaměstnanecké výhody:
Zaškolení, stravování.

Informace o pozici

Zaměstnavatel: Taaffeit Corparation s.r.o. - Crocodille ČR spol. s r.o.

Požadované vzdělání: neuvedeno

Plat: 14 740 - 16 740 Kč/měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Začátek pracovního poměru: 15. Leden 2020

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Práce na směny: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Maria Yakovleva
office.taafeit@post.cz

Adresa pracoviště: Žiželice 386 , 281 29 , Žiželice