Menu

Televizní program Prima KRIMI

Reklama
dnes
00:45

Myšlenky zločince XIII (19) -W -HD

Epizoda: Bez účasti zúčastněných stran

01:40

Anatomie lži II (15) -ST -W

Epizoda: Čtení z nehybné tváře

02:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. II (17) -ST -W

Epizoda: Je to osobní

03:30

Policie v akci -W -HD

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy...

zítra
00:50

Myšlenky zločince XIII (20) -W -HD

Epizoda: Sněz, co můžeš

01:45

Riviéra (3) -W -HD

Epizoda: Tajná místnost

02:40

Anatomie lži II (16) -ST -W

Epizoda: Mladí delikventi

03:30

Námořní vyšetřovací služba L. A. II (18) -ST -W

Epizoda: Malý princ

pondělí
00:00

Rebecka Martinsson: Než pomine tvůj hněv -W -HD

Epizoda: Než pomine tvůj hněv

01:50

Riviéra (4) -W -HD

Epizoda: Vzkaz

02:50

Anatomie lži II (17) -ST -W

Epizoda: Dobře mířená kulka

03:45

Námořní vyšetřovací služba L. A. II (19) -ST -W

Epizoda: Vnitřní nepřítel

dnes
04:12

Přestávka ve vysílání

Přestávka ve vysílání

07:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. II (18) -ST -W

Epizoda: Malý princ

zítra
04:11

Přestávka ve vysílání

Přestávka ve vysílání

07:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. II (19) -ST -W

Epizoda: Vnitřní nepřítel

pondělí
04:25

Přestávka ve vysílání

Přestávka ve vysílání

dnes
08:05

Vražedné Miami (6) -W -HD

Epizoda: Poldové a poníci

09:10

Siska VI (12) -ST

Epizoda: Falešný svět

10:20

Closer: Nové případy V (14) -W -HD

Epizoda: Selhání srdce

11:15

Dalziel a Pascoe III (3)

Epizoda: Na druhé straně lesa

zítra
08:05

Vražedné Miami (7) -W -HD

Epizoda: Kvadruplegie a kvalita života

09:10

Siska VI (13) -ST

Epizoda: Jako Kain a Ábel

10:20

Closer: Nové případy V (15) -W -HD

Epizoda: Smazaná historie

11:15

Slečna Marplová II (3) -W -HD

Epizoda: Zapomenutá vražda

pondělí
08:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. II (20) -ST -W

Epizoda: Vloupačka

09:15

Siska VI (14) -ST

Epizoda: Smrt na objednávku

10:25

Closer: Nové případy V (16) -W -HD

Epizoda: Něco za něco

11:20

Slečna Marplová II (4) -W -HD

Epizoda: Cukání v palci

dnes
13:10

Anatomie lži II (16) -ST -W

Epizoda: Mladí delikventi

14:05

Siska VI (13) -ST

Epizoda: Jako Kain a Ábel

15:25

Vražedné Miami (6) -W -HD

Epizoda: Poldové a poníci

zítra
13:10

Anatomie lži II (17) -ST -W

Epizoda: Dobře mířená kulka

14:05

Siska VI (14) -ST

Epizoda: Smrt na objednávku

15:25

Vražedné Miami (7) -W -HD

Epizoda: Kvadruplegie a kvalita života

pondělí
13:15

Anatomie lži II (18) -ST -W

Epizoda: Ilegální zápas

14:10

Siska VI (15) -ST

Epizoda: Temná vášeň

15:30

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (3) -W

Epizoda: Falešné naděje

dnes
16:15

Closer: Nové případy V (15) -W -HD

Epizoda: Smazaná historie

17:10

Castle na zabití I (5) -W

Epizoda: Ledová královna

18:10

Slečna Marplová II (3) -W -HD

Epizoda: Zapomenutá vražda

zítra
16:15

Closer: Nové případy V (16) -W -HD

Epizoda: Něco za něco

17:10

Castle na zabití I (6) -W

Epizoda: Nekupujte padělky

18:10

Slečna Marplová II (4) -W -HD

Epizoda: Cukání v palci

pondělí
16:15

Closer: Nové případy V (17) -W -HD

Epizoda: Tajné místo

17:10

Castle na zabití I (7) -W -HD

Epizoda: Sběratelé šperků

dnes
20:15

Rebecka Martinsson: Než pomine tvůj hněv -W -HD

Epizoda: Než pomine tvůj hněv

22:00

Riviéra (3) -W -HD

Epizoda: Tajná místnost

23:00

Castle na zabití I (4) -W

Epizoda: Za vším hledej ženu

23:55

Sběratelé kostí XII (9) -ST -W -HD

Epizoda: Závodník na poli

zítra
20:15

Zločiny z vřesovišť: Porušený slib -W -HD

Epizoda: Porušený slib

22:05

Riviéra (4) -W -HD

Epizoda: Vzkaz

23:10

Castle na zabití I (5) -W

Epizoda: Ledová královna

pondělí
20:15

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (4) -W

Epizoda: Soudný den

21:05

Sběratelé kostí XII (10) -ST -W -HD

Epizoda: Režisér v ohni

22:00

Myšlenky zločince XIII (21) -W -HD

Epizoda: Smíšené signály

22:50

Castle na zabití I (6) -W

Epizoda: Nekupujte padělky

23:45

Zločiny z vřesovišť: Porušený slib -W -HD

Epizoda: Porušený slib

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace